Komandos Formavimas

Po renginio sužinosi, į kurio kolegos petį visada gali pasiremti.

Apie Komandos Formavimą

Po renginio sužinosi, į kurio kolegos petį visada gali pasiremti…

Mūsų įmonė nuo 2004 metų siūlo netradicinius, aktyvius, reikalaujančius fizinės ištvermės, strategijos bei kolektyvinių pastangų renginius. Jų esmė – „lobių“ paieška pagal populiaraus pasaulyje žaidimo „geocatching“ principą. Dalyvių suformuotos komandos gauna užduotis, labai panašias kaip tikrose visureigių varžybose, kuo trumpesniu keliu surasti miškuose paslėptus kontrolinius taškus, ar lobį. Renginiai vyksta bekelėje ir sunkiai pravažiuojamuose keliuose, įveikiamuose tik visureigiais, todėl dalyvių laukia tikri, nesurežisuoti išbandymai ir nuotykiai.

Komandos formavimo renginių programa yra orientuota į žmogaus savybių, svarbių komandoje, ugdymą. Ekstremalaus prieskonio turinčios užduotys, lavina supratimą, kad susitvarkyti padės teisingas užduočių pasiskirstymas komandoje. Ekstremalios sąlygos yra būtinos, kad dalyviai „išeitų“ iš savo komforto zonos, o tada mokome nepulti į paniką, bet pasitelkus praktinius problemų sprendimo įgūdžius kurti linksmą ir patrauklią atmosferą.

4 - 100

6h - 4d

visi metų laikai

Kaina

Priklauso nuo užsakytų paslaugų kiekio, renginio trukmės, dalyvių skaičiaus ir programos . Tik žinant visas šias dedamasias, kievienam atvejui, ruošiame individualius pasiūlymus.

Vieta

Bet kuri Lietuvos vieta, jei joje nėra gamtosauginių apribojimų.

Klauskite, užsakykite Atsakysim, padėsim, patarsim