Komandos Formavimas

Po renginio sužinosi, į kurio kolegos petį visada gali pasiremti.

Apie Komandos Formavimą

Po renginio sužinosi, į kurio kolegos petį visada gali pasiremti…

Mūsų įmonė nuo 2004 metų siūlo netradicinius, aktyvius, reikalaujančius fizinės ištvermės, strategijos bei kolektyvinių pastangų renginius. Jų esmė – „lobių“ paieška pagal populiaraus pasaulyje žaidimo „geocatching“ principą. Dalyvių suformuotos komandos gauna užduotis, labai panašias kaip tikrose visureigių varžybose, kuo trumpesniu keliu surasti miškuose paslėptus kontrolinius taškus, ar lobį. Renginiai vyksta bekelėje ir sunkiai pravažiuojamuose keliuose, įveikiamuose tik visureigiais, todėl dalyvių laukia tikri, nesurežisuoti išbandymai ir nuotykiai.

Komandos formavimo renginių programa yra orientuota į žmogaus savybių, svarbių komandoje, ugdymą. Mūsų ekstremalaus prieskonio turinčios užduotys, lavina supratimą, kad susitvarkyti padės teisingas užduočių pasiskirstymas komandoje. Ekstremalios sąlygos yra būtinos, kad dalyviai „išeitų“ iš savo komforto zonos, o tada mokome nepulti į paniką, bet pasitelkus praktinius problemų sprendimo įgūdžius kurti linksmą bei patrauklią atmosferą.

4 - 100

6h - 4d

visi metų laikai

Kaina

Priklauso nuo užsakytų paslaugų kiekio, renginio trukmės, dalyvių skaičiaus ir programos . Tik žinant visas šias dedamasias, kievienam atvejui, ruošiame individualius pasiūlymus.

Vieta

Bet kuri Lietuvos vieta, jei joje nėra gamtosauginių apribojimų.

KAS PASIKEIS KOLEKTYVE PO RENGINIO?

Pagerės komandos bendravimas, nuotaika kolektyve

Išmoksime valdyti konfliktus, pasiskirstyti vaidmenimis, vienyti komandą

Sustiprės darbuotojų motyvacija bei tarpusavio ryšys

Atsiras didesnis abipusis komandos narių pasitikėjimas

Išliks įdomūs ir neužmirštami nuotykiai.

Dulkės ir purvas nusiplaus, liks prisiminimai!

Klauskite, užsakykite Atsakysim, padėsim, patarsim